Noutăţi

Hellas Verona

Artur Ioniță sa remarcat din nou la Hellas Verona VIDEO
10 noi. 2014,, 11:15
Artur Ioniță s-a remarcat din nou la Hellas Verona (VIDEO) Internaționalul moldovean Artur Ioniţă s-a remarcat din nou în Seria A. Introdus titular pe San Siro, Ioniță a ajutat Hellas Verona să deschidă scorul în partida cu Inter. Centrarea sa din minutul 10 a fost prelungită de Christodoulopoulos pînă la Luca Toni, iar veteranul de 37 de ani a înscris. Ioniţă p
Artur Ioniță din nou cel mai bun la Hellas Verona
25 sep. 2014,, 12:00
Artur Ioniță, din nou cel mai bun la Hellas Verona Moldoveanul Artur Ioniţă a fost din nou eroul celor de la Hellas Verona în meciul cu Genoa din etapa a patra din Seria A, încheiat la egalitate scor 2-2. Hellas, condusă cu 0-2, a reușit sa egaleze. Ioniță a pasat decisiv pentru Tachtidis în minutul 52, ca peste 12 minute să stabilească scorul final cu o lo
Artur Ioniță a debutat oficial pentru Hellas Verona
26 aug. 2014,, 11:09
Artur Ioniță a debutat oficial pentru Hellas Verona Primul fotbalist moldovean din istorie care evoluează pentru o echipă din Seria A, Artur Ioniță, a început cu o victorie în primul meci oficial pentru Hellas Verona. Mijlocașul moldovean l-a înlocuit pe Luca Toni în minutul 79 al partidei cu Cremonese din cadrul Cupei Italiei, încheiată cu scorul 3-0 pentru